Special Forces of Universe
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
Special Forces of Universe

Forum των Special Forces Of Universe


Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Ειχε πεσει νεκρα στον συμπαν 1?

2 απαντήσεις

Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]

Panag0s

Panag0s
Administrator
Administrator

μιλουσα με ενα παλικαρι σημερα που παιζει στο 2ο συμπαν και μου ελεγε οτι εχουν πολλες φαρμες και πολλους πιθανους στοχους κλπ κλπ.
Και βλεπω οτι σημερα κανεις δεν μου εκανε κατασκοπεια ουτε και σε αυτες που εκανα βρηκα κατι κατω αρκετα καλο για να με κανει να σηκωσω σκαφη...
και ρωταω αυτο που λεει ο τιτλος...

Yakubu

Yakubu
Administrator
Administrator

βρε κανουν μη φοβασαι.σιγουρα με καθε σερβερ που φτιαχνεται, οι υπολοιποι υποβαθμιζονται γιατι απλα οι μικροι παιχτες πανε στους καινουργιους για να κυνηγησουν την πρωτια.δυστυχως οντως το uni 1 εχει πεσει πολυ, πανω απο τους μισους ειναι σε v mode και ανενεργοι.ομως ειναι ο πιο κορεσμενος σερβερ και για μενα ο πιο ενδιαφερον γιατι πολυ απλα εχει παιχτες εμπειρους με δυνατους λογαριασμους και οι αναμετρησεις εχουν μεγαλυτερο ενδιαφερον.

η απαντηση μου ειναι λοιπον οτι απο τη μια μερια πεφτει το ποσοστο των ενεργων παιχτων αλλα οσοι μενουν παιζουν πραγματικα το παιχνιδι αρα δεν χανεται η ποιοτητα.προτιμω 1500 ενεργους παιχτες που παιζουν φανατικα παρα 15000 ανενεργους,v mode ή ακυρους που παιζουν οποτε το θυμηθουν.

https://sfu-ogame.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]

Παρόμοια θέματα

-

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης