Special Forces of Universe
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
Special Forces of Universe

Forum των Special Forces Of Universe


Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Ο κορυφαιος σπαμμερ

5 απαντήσεις

Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2, 3  Επόμενο

Ποιον θεωρειτε κορυφαιο σπαμμερ?

Ο κορυφαιος σπαμμερ Vote_lcap45%Ο κορυφαιος σπαμμερ Vote_rcap 45% [ 5 ]
Ο κορυφαιος σπαμμερ Vote_lcap36%Ο κορυφαιος σπαμμερ Vote_rcap 36% [ 4 ]
Ο κορυφαιος σπαμμερ Vote_lcap9%Ο κορυφαιος σπαμμερ Vote_rcap 9% [ 1 ]
Ο κορυφαιος σπαμμερ Vote_lcap9%Ο κορυφαιος σπαμμερ Vote_rcap 9% [ 1 ]
Ο κορυφαιος σπαμμερ Vote_lcap0%Ο κορυφαιος σπαμμερ Vote_rcap 0% [ 0 ]
Ο κορυφαιος σπαμμερ Vote_lcap0%Ο κορυφαιος σπαμμερ Vote_rcap 0% [ 0 ]
Σύνολο Ψήφων : 11


Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 3]

1Ο κορυφαιος σπαμμερ Empty Ο κορυφαιος σπαμμερ Κυρ Σεπ 07 2008, 14:55

Yakubu

Yakubu
Administrator
Administrator

...χαλαρα crazy, εχει και τον τιτλο ουτως ή αλλως.Ημουν μεταξυ αυτου και του warblade αλλα ο war ποσταρει που κ που και κατι καλο..

https://sfu-ogame.forumgreek.com

2Ο κορυφαιος σπαμμερ Empty Απ: Ο κορυφαιος σπαμμερ Κυρ Σεπ 07 2008, 14:59

Crazyman

Crazyman
Spammer
Spammer

Ρε σεις δεν έχετε κατανοήσει την διαφορά Spammer με poster... ο ένας λέει μα.... λακίες σε αυτά που γράφει και είναι συνήθως μεγάλα κείμενα δυσκατανόητα και χωρίς ιδιαίτερο νόημα... ενώ ο poster (δηλαδή αυτός που απλά γράφει για να ανέβουν τα post του) γράφει διάφορα που πιστεύει ότι είναι σημαντικό όπως ο War που μου έχει κάνει κατασκοπίες μέχρι και στον Λιμενάρχη και τα έχει ανεβάσει στο forum! Razz

Sorry War αλλά πρέπει να υπερασπιστώ το όνομά μου σε αυτό το forum, και όπως και σε κάθε πόλεμο έχουμε και απώλιες....! Razz

3Ο κορυφαιος σπαμμερ Empty Απ: Ο κορυφαιος σπαμμερ Κυρ Σεπ 07 2008, 15:01

Yakubu

Yakubu
Administrator
Administrator

τουλαχιστον ο war ποσταρει πραγματα που αφορουν το ogame...δεν χρειαζεται να ειναι μεγαλα τα κειμενα για να θεωρηθουν σπαμ!!!εισαι σπαμερ και τελος!!

https://sfu-ogame.forumgreek.com

4Ο κορυφαιος σπαμμερ Empty Απ: Ο κορυφαιος σπαμμερ Κυρ Σεπ 07 2008, 15:04

Blood Ravens

Blood Ravens
Moderator
Moderator

εε θα σε πατήσω κάτω ρεε, θυμάστε τις καλές εποχές με τον Gorthaur που είχα γεμίσει όλο το φόρουμ?? πχ https://sfu-ogame.forumgreek.com/forum-f3/topic-t36.htm μου τα έσβησε ο yakubu τα περισσότερα όμως :smashPC: δεν παίζω ο crazy λαδώνει τους ανώτερους :ninja: meh

5Ο κορυφαιος σπαμμερ Empty Απ: Ο κορυφαιος σπαμμερ Κυρ Σεπ 07 2008, 15:06

Yakubu

Yakubu
Administrator
Administrator

οχι ρε συ τι ειχα σβησει?σοβαρα δε θυμαμαι...

https://sfu-ogame.forumgreek.com

6Ο κορυφαιος σπαμμερ Empty Απ: Ο κορυφαιος σπαμμερ Κυρ Σεπ 07 2008, 15:09

Blood Ravens

Blood Ravens
Moderator
Moderator

είχαμε γεμίσει με σπαμ τα περισσότερα thread και τα έσβησες σχέδον όλα Sad

7Ο κορυφαιος σπαμμερ Empty Απ: Ο κορυφαιος σπαμμερ Κυρ Σεπ 07 2008, 15:10

Yakubu

Yakubu
Administrator
Administrator

αφου το κλιμα ειχε οξυνθει επρεπε καποιος να κανει τον ΟΗΕ. παντως τα κορυφαια τα κρατησα...

https://sfu-ogame.forumgreek.com

8Ο κορυφαιος σπαμμερ Empty Απ: Ο κορυφαιος σπαμμερ Κυρ Σεπ 07 2008, 15:10

Crazyman

Crazyman
Spammer
Spammer

Ναι... εσύ έβαλες μια προσωπική διαμάχη στο forum... γιατί είσαι μόνο λόγια... δεν έκανες τίποτα! Razz Πέρίμενες αυτόν να σου επιτεθεί και καθόσουν και έκανες αυτοάμυνα.... δεν σε τιμά και πολύ! Razz

(Όλα τα λέω στα όρια της πλάκας να ξέρετε.... καλά έκανες που δεν τον χτύπησες γιατί μετά θα τον έβγαζες εκτός παιχνιδιού) Razz

9Ο κορυφαιος σπαμμερ Empty Απ: Ο κορυφαιος σπαμμερ Κυρ Σεπ 07 2008, 15:13

Blood Ravens

Blood Ravens
Moderator
Moderator

τον χτύπησα μια φορά αλλά δεν είχε στόλο αφού τον είχε σπάσει λίγο πριν πανω στις άμυνες μου. Ταπεινά πλάσματα που θεοποιήσατε τον crazy ως μέγα σπάμμερ εγώ του έδινα λινκ από τα βιντεάκια που πόσταρε στο φόρουμ meh meh βγαίνουν τα μυστικά σου στην επιφάνεια μουχαχαχαχα lol!

10Ο κορυφαιος σπαμμερ Empty Απ: Ο κορυφαιος σπαμμερ Κυρ Σεπ 07 2008, 15:14

Blood Ravens

Blood Ravens
Moderator
Moderator

πάντως ρε yakubu τον ευθύμη γιατί τον έβαλες στην ψηφοφορία??? είναι ο πιο άκυρος της υπόθεσης meh :chaos:

11Ο κορυφαιος σπαμμερ Empty Απ: Ο κορυφαιος σπαμμερ Κυρ Σεπ 07 2008, 15:14

Yakubu

Yakubu
Administrator
Administrator

οχι πιστευω ετσι ειχε περισσοτερη πλακα...τον εφερε στο αμην ο blood...αλλα και τις κοτσανες που πετουσε ο gorthaur δεν θα τις ξαναακουσουμε πιστευω...

https://sfu-ogame.forumgreek.com

12Ο κορυφαιος σπαμμερ Empty Απ: Ο κορυφαιος σπαμμερ Κυρ Σεπ 07 2008, 15:17

Crazyman

Crazyman
Spammer
Spammer

Blood Ravens έγραψε:τον χτύπησα μια φορά αλλά δεν είχε στόλο αφού τον είχε σπάσει λίγο πριν πανω στις άμυνες μου. Ταπεινά πλάσματα που θεοποιήσατε τον crazy ως μέγα σπάμμερ εγώ του έδινα λινκ από τα βιντεάκια που πόσταρε στο φόρουμ meh meh βγαίνουν τα μυστικά σου στην επιφάνεια μουχαχαχαχα lol!

Δε το πιστεύω τι λέει ο ψέυτης.... όλα τα spam μου είναι δικιά μου έμπευση... μην λες ψέματα... blood θα σε ματώσω να ξέρεις! Razz :bat: :bat: :bat:

13Ο κορυφαιος σπαμμερ Empty Απ: Ο κορυφαιος σπαμμερ Κυρ Σεπ 07 2008, 15:19

Blood Ravens

Blood Ravens
Moderator
Moderator

κορυφαίες εποχές.... η μασκότ της συμμαχίας. και για να μην μιλάει ο crazy-mad
https://sfu-ogame.forumgreek.com/forum-f3/topic-t37.htm μετά σταμάτησα τις επιθέσεις έπειτα από συζήτηση που είχα με τον yakubu

14Ο κορυφαιος σπαμμερ Empty Απ: Ο κορυφαιος σπαμμερ Κυρ Σεπ 07 2008, 15:31

Crazyman

Crazyman
Spammer
Spammer

τσ τσ τσ,,,, είδες επίθεση; και χαίρεσαι; ακόμα και στις 20.000 βαθμούς όταν ήμουν πιο πολλά λάφυρα είχα Razz!

15Ο κορυφαιος σπαμμερ Empty Απ: Ο κορυφαιος σπαμμερ Κυρ Σεπ 07 2008, 15:32

Blood Ravens

Blood Ravens
Moderator
Moderator

αφού δεν είχε τπτ άλλο τι θες να κάνω??? να του στείλω 5-6 εκατομύρια μετά να του κάνω επίθεση και να χαίρομαι? :banana:

16Ο κορυφαιος σπαμμερ Empty Απ: Ο κορυφαιος σπαμμερ Κυρ Σεπ 07 2008, 15:33

Blood Ravens

Blood Ravens
Moderator
Moderator

ο yakubu και τώρα που έχει 300k περίπου τόσα λάφυρα έχει meh meh meh

17Ο κορυφαιος σπαμμερ Empty Απ: Ο κορυφαιος σπαμμερ Κυρ Σεπ 07 2008, 15:37

Yakubu

Yakubu
Administrator
Administrator

εχω 373444 βαθμους και μπορει απο μια απλη φαρμα να εχω τοσα ομως κανω 10 φαρμαρισματα τη μερα οχι σαν εσενα που πας τα μεταγωγικα απο δω και απο κει μπας και καταφερεις σε καμια βδομαδα να αναβαθμισεις το ορυχειο μεταλλου.

https://sfu-ogame.forumgreek.com

18Ο κορυφαιος σπαμμερ Empty Απ: Ο κορυφαιος σπαμμερ Κυρ Σεπ 07 2008, 15:40

Crazyman

Crazyman
Spammer
Spammer

Razz

19Ο κορυφαιος σπαμμερ Empty Απ: Ο κορυφαιος σπαμμερ Κυρ Σεπ 07 2008, 15:43

Blood Ravens

Blood Ravens
Moderator
Moderator

ρε ποιος ψήφισε τον warblade??? προδωσία!!! δεν προλαβαίνω να γράφω meh

20Ο κορυφαιος σπαμμερ Empty Απ: Ο κορυφαιος σπαμμερ Κυρ Σεπ 07 2008, 15:44

Yakubu

Yakubu
Administrator
Administrator

ο kokobios που τωρα πηρα πρεφα οτι ξεχασα να τον βαλω στη λιστα.

https://sfu-ogame.forumgreek.com

21Ο κορυφαιος σπαμμερ Empty Απ: Ο κορυφαιος σπαμμερ Κυρ Σεπ 07 2008, 15:49

Crazyman

Crazyman
Spammer
Spammer

ΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙιιιιιιιιιιιιιιιιΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙιιιιιιιιιιιιΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙιιιιιι... ντροπή.... όχι τον War όχι τον WARRRRRRRRRRRRRRRR ααααααααααααΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑαααααΑΑΑΑΑΑΑαααΑΑΑααα..... pale affraid pale No

22Ο κορυφαιος σπαμμερ Empty Απ: Ο κορυφαιος σπαμμερ Δευ Σεπ 08 2008, 14:10

Blood Ravens

Blood Ravens
Moderator
Moderator

άντε άντε δεν βλέπω ψήφους να έρχονται σε μένα. Οποιος με ψηφίσει θα πάρει 500.000 μέταλλο-κρύσταλλο και 250.000 δευτέριο. Οποιος δεν με ψηφίσει θα κοκκινήση η οθώνη του από τον τεράστιο στόλου μου :bat: :ninja: meh

23Ο κορυφαιος σπαμμερ Empty Απ: Ο κορυφαιος σπαμμερ Δευ Σεπ 08 2008, 18:40

Yakubu

Yakubu
Administrator
Administrator

-οταν τονιζουμε το ομικρον τοτε αυτο γινεται ωμεγα αλλα αυτο ισχυει μονο στις μετοχες των ρηματων στις καληξεις οντας-ώντας...η λεξη οθονη ομως ειναι ουσιαστικο αρα παρολο που ο τονισμος γινεται στο ομικρον δεν αλλαζει σε ωμεγα αφου δεν ειναι μετοχη.αρα το σωστο ειναι οθόνη και οχι οθώνη

-"κοκκινήση" το ρημα ειναι κοκκινιζω. η καταλξηξ ιζω παραμενει σε ολους του τυπους του ρηματος αρα το σωστο ειναι κοκκινισει και φυσικη η σωστη καταληξη του 3ου ενικου του μελλοντα ειναι -ει και οχι -η

-"δεν βλεπω" το σωστο ειναι δε βλεπω (το ν στον δεν μπαινει σε περιπτωσεις που το πρωτο γραμμα της επομενης λεξης αρχιζει απο φωνηεν ή απο τα ζ,κ,λ,ξ,ρ,τ,χ) αρα το σωστο ειναι δε βλεπω



-

https://sfu-ogame.forumgreek.com

24Ο κορυφαιος σπαμμερ Empty Απ: Ο κορυφαιος σπαμμερ Δευ Σεπ 08 2008, 18:55

Crazyman

Crazyman
Spammer
Spammer

Blood Ravens έγραψε:άντε άντε δεν βλέπω ψήφους να έρχονται σε μένα. Οποιος με ψηφίσει θα πάρει 500.000 μέταλλο-κρύσταλλο και 250.000 δευτέριο. Οποιος δεν με ψηφίσει θα κοκκινήση η οθώνη του από τον τεράστιο στόλου μου :bat: :ninja: meh

Ναι ναι... καλά το είδα πόσο με βοήθησες στον 5ο.... ακόμα περιμένω τους πόρους βοηθείας σου.... Razz Μην τον πιστεύετε είναι ψεύτης και όσο για τον στόλο.... ένα ένα θα τα στέλνεις τα ελαφρια μαχητικά για να κοκκινίσεις την οθόνη μας; Razz Razz Razz Razz Razz

-οταν τονιζουμε το ομικρον τοτε αυτο γινεται ωμεγα αλλα αυτο ισχυει μονο στις μετοχες των ρηματων στις καληξεις οντας-ώντας...η λεξη οθονη ομως ειναι ουσιαστικο αρα παρολο που ο τονισμος γινεται στο ομικρον δεν αλλαζει σε ωμεγα αφου δεν ειναι μετοχη.αρα το σωστο ειναι οθόνη και οχι οθώνη

-"κοκκινήση" το ρημα ειναι κοκκινιζω. η καταλξηξ ιζω παραμενει σε ολους του τυπους του ρηματος αρα το σωστο ειναι κοκκινισει και φυσικη η σωστη καταληξη του 3ου ενικου του μελλοντα ειναι -ει και οχι -η

-"δεν βλεπω" το σωστο ειναι δε βλεπω (το ν στον δεν μπαινει σε περιπτωσεις που το πρωτο γραμμα της επομενης λεξης αρχιζει απο φωνηεν ή απο τα ζ,κ,λ,ξ,ρ,τ,χ) αρα το σωστο ειναι δε βλεπω

Ζαλίστηκα.............. pale pale pale pale pale pale pale pale silent silent silent pale pale pale pale pale pale pale

25Ο κορυφαιος σπαμμερ Empty Απ: Ο κορυφαιος σπαμμερ Δευ Σεπ 08 2008, 23:44

Warblade

Warblade
Βομβαρδιστικό
Βομβαρδιστικό

noobades όταν φτάσετε τα 500 post τότε μιλάμε ξανά Twisted Evil Twisted Evil

Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 3]

Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2, 3  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης