Special Forces of Universe
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
Special Forces of Universe

Forum των Special Forces Of Universe


Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Ο κορυφαιος σπαμμερ

5 απαντήσεις

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο

Ποιον θεωρειτε κορυφαιο σπαμμερ?

Ο κορυφαιος σπαμμερ - Σελίδα 2 Vote_lcap45%Ο κορυφαιος σπαμμερ - Σελίδα 2 Vote_rcap 45% [ 5 ]
Ο κορυφαιος σπαμμερ - Σελίδα 2 Vote_lcap36%Ο κορυφαιος σπαμμερ - Σελίδα 2 Vote_rcap 36% [ 4 ]
Ο κορυφαιος σπαμμερ - Σελίδα 2 Vote_lcap9%Ο κορυφαιος σπαμμερ - Σελίδα 2 Vote_rcap 9% [ 1 ]
Ο κορυφαιος σπαμμερ - Σελίδα 2 Vote_lcap9%Ο κορυφαιος σπαμμερ - Σελίδα 2 Vote_rcap 9% [ 1 ]
Ο κορυφαιος σπαμμερ - Σελίδα 2 Vote_lcap0%Ο κορυφαιος σπαμμερ - Σελίδα 2 Vote_rcap 0% [ 0 ]
Ο κορυφαιος σπαμμερ - Σελίδα 2 Vote_lcap0%Ο κορυφαιος σπαμμερ - Σελίδα 2 Vote_rcap 0% [ 0 ]
Σύνολο Ψήφων : 11


Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 3]

26Ο κορυφαιος σπαμμερ - Σελίδα 2 Empty Απ: Ο κορυφαιος σπαμμερ Τρι Σεπ 09 2008, 02:29

Yakubu

Yakubu
Administrator
Administrator

μην μας προκαλεις γιατι θα ξεμπουρδελεψουμε το φορουμ τελειως...

https://sfu-ogame.forumgreek.com

27Ο κορυφαιος σπαμμερ - Σελίδα 2 Empty ψηφοφορια για spamer Τρι Σεπ 09 2008, 05:27

Επισκέπτης


Επισκέπτης

μετα απο το ενα εκατομυριο πορους που μου εχει στηλει ο warblade δικαιου περνει το 50% αγαπαω κ τους υποληπους!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1 jocolor

28Ο κορυφαιος σπαμμερ - Σελίδα 2 Empty Απ: Ο κορυφαιος σπαμμερ Τρι Σεπ 09 2008, 08:10

Crazyman

Crazyman
Spammer
Spammer

AAAAAAAAAAAAAAA................................................ έχασα.. την θέση μου...! Sad Πάω να πέσω στο λιμάνι.. να το έχεις τήψεις Raptor!... Έχετε γεια βρυσούλες και σεις βουνά... ραχούλες! Ουααααααααααα.... Sad

29Ο κορυφαιος σπαμμερ - Σελίδα 2 Empty Απ: Ο κορυφαιος σπαμμερ Τρι Σεπ 09 2008, 10:08

Blood Ravens

Blood Ravens
Moderator
Moderator

ρε ψευτη τρελέ δεν σου είχα στείλει πόρους??? :grr: και εσή ραι νουμπά yakubu τειν ωρθωγραφεία μου κιτάς? άνται κάναι καμοιά δουληά meh meh

30Ο κορυφαιος σπαμμερ - Σελίδα 2 Empty Απ: Ο κορυφαιος σπαμμερ Τρι Σεπ 09 2008, 14:04

Crazyman

Crazyman
Spammer
Spammer

Blood Ravens έγραψε:ρε ψευτη τρελέ δεν σου είχα στείλει πόρους??? :grr: και εσή ραι νουμπά yakubu τειν ωρθωγραφεία μου κιτάς? άνται κάναι καμοιά δουληά meh meh

Ρε συ λες πόρους 2 μεταγωγικά που έστειλες στην αρχή; τσ τσ τσ.... θεέ μου.... τι τσιφούτης....! Razz

31Ο κορυφαιος σπαμμερ - Σελίδα 2 Empty Απ: Ο κορυφαιος σπαμμερ Τρι Σεπ 09 2008, 14:12

Blood Ravens

Blood Ravens
Moderator
Moderator

άμα είσαι εσύ νουμπας και σε σπάνε συνέχεια και μετά δεν έχεις πόρους δεν φταίω εγώ meh meh

32Ο κορυφαιος σπαμμερ - Σελίδα 2 Empty Απ: Ο κορυφαιος σπαμμερ Τετ Σεπ 10 2008, 18:01

Warblade

Warblade
Βομβαρδιστικό
Βομβαρδιστικό

Ok απέδωσαν καρπούς οι δωροδοκίες μου :banana: :banana: Είμαι πλέον και κορυφαίος spammer Πάρτα να με θυμάσαι Crazy :urra: :urra:
Ειδικά ο crazy πρέπει να είναι επίτιμη φάρμα των hellas αφού έχει καρφώσει ουκ ολίγους στόλους πάνω σας... meh meh
Φεγγάρια ΔΕΝ βλέπω να παίρνουμε Blood και όλο και ποιο πολλά παίρνουν κάποιοι Noobaδες meh meh 2 Εχει ο Yakubu, το ένα επειδή ξέχασε ο πανάγος έναν στόλο στον 5... και άλλο ένα πάλι επειδή του κάνανε κομμάτακια τον στόλο.
Δηλαδή τι πρέπει να κάνουμε να πάρουμε φεγγάρι να αφήνουμε τον στόλο κάτω μπας και μας σπάσει κανείς??? :grr: :grr: :grr:

33Ο κορυφαιος σπαμμερ - Σελίδα 2 Empty Απ: Ο κορυφαιος σπαμμερ Τετ Σεπ 10 2008, 18:27

Yakubu

Yakubu
Administrator
Administrator

ποιο στολο ρε miner???χαχα ο κωστας με τα μεταγωγικουλια του...

συμπαθητικο δε λεω...

https://sfu-ogame.forumgreek.com

34Ο κορυφαιος σπαμμερ - Σελίδα 2 Empty Απ: Ο κορυφαιος σπαμμερ Τετ Σεπ 10 2008, 18:50

Blood Ravens

Blood Ravens
Moderator
Moderator

πάντως ο warblade έχει ένα δικιο αν δεν σε σπάσουν φεγγάρι δεν θα δεις

35Ο κορυφαιος σπαμμερ - Σελίδα 2 Empty Απ: Ο κορυφαιος σπαμμερ Τετ Σεπ 10 2008, 18:58

Yakubu

Yakubu
Administrator
Administrator

1 φεγγαροβολη εχω κανει λογικο μου φαινεται...

https://sfu-ogame.forumgreek.com

36Ο κορυφαιος σπαμμερ - Σελίδα 2 Empty Απ: Ο κορυφαιος σπαμμερ Τετ Σεπ 10 2008, 19:32

Crazyman

Crazyman
Spammer
Spammer

Warblade έγραψε:Ok απέδωσαν καρπούς οι δωροδοκίες μου :banana: :banana: Είμαι πλέον και κορυφαίος spammer Πάρτα να με θυμάσαι Crazy :urra: :urra:

Έχουν μείνει και άλλοι σύμμαχοι, η ψηφοφορία θεωρήτε μη επαρκείς λόγο έλλειψης απόψεων! Razz

Warblade έγραψε:Ειδικά ο crazy πρέπει να είναι επίτιμη φάρμα των hellas αφού έχει καρφώσει ουκ ολίγους στόλους πάνω σας... meh meh

Μουχαχαχαχα..... πολύ αστείο... Razz δε με σπάνε μόνο Hellas αλλά και από άλλες συμμαχίες! Razz Και τι θες να κάνω όταν με χτυπάνε 6 η ώρα το πρωί; Sad Είμαι γκαντέμης και ανεπίδεκτος μαθήσεως όσων αφορά το fs!

Warblade έγραψε:Φεγγάρια ΔΕΝ βλέπω να παίρνουμε Blood και όλο και ποιο πολλά παίρνουν κάποιοι Noobaδες meh meh 2 Εχει ο Yakubu, το ένα επειδή ξέχασε ο πανάγος έναν στόλο στον 5... και άλλο ένα πάλι επειδή του κάνανε κομμάτακια τον στόλο.

Ρε συ δε θυμάσαι και το παλιό account του Panago που μου το έδωσε μου έσπασαν μερικά μεταγωγικά και με 3% βγήκε φεγγάρι; Ε του πούστη... εμένα με έχουν σπάσει τουλάχιστον 5 φορές με πάνω από 15% και ακόμα δεν έχω ούτε για δείγμα! Sad

Warblade έγραψε:Δηλαδή τι πρέπει να κάνουμε να πάρουμε φεγγάρι να αφήνουμε τον στόλο κάτω μπας και μας σπάσει κανείς??? :grr: :grr: :grr:

Μπ@ το έχω δοκιμάσει δε πιάνει.... Razz

37Ο κορυφαιος σπαμμερ - Σελίδα 2 Empty Απ: Ο κορυφαιος σπαμμερ Τετ Σεπ 10 2008, 21:52

Blood Ravens

Blood Ravens
Moderator
Moderator

Yakubu έγραψε:1 φεγγαροβολη εχω κανει λογικο μου φαινεται...

7 έχω κάνει... σου φαίνετε και αυτό λογικό?????? :smashPC: :grr: :slap: :smashPC: :grr:

38Ο κορυφαιος σπαμμερ - Σελίδα 2 Empty Απ: Ο κορυφαιος σπαμμερ Πεμ Σεπ 11 2008, 01:13

Warblade

Warblade
Βομβαρδιστικό
Βομβαρδιστικό

Yakubu έγραψε:ποιο στολο ρε miner???χαχα ο κωστας με τα μεταγωγικουλια του...


Noobako κατα καιρούς είχα μεγαλύτερο πολεμικό στόλο απο σενα...Βεβαια ήταν αφου σε κάνανε την μάπα αγνώριστη meh meh
Εξακολουθώ να έχω εναν μικρό στόλο για ninja και σπάσιμο μικρών αμυνών.Acs με Crazy όταν κάναμε τότε μεγάλωνα τον στόλο, τώρα περιμένω να ξανακάνει στόλο....Έχει τάσεις να τον καρφώνει.

Αυτό που παραμένει γεγονός είναι οτι φεγγάρια πήρες "κατα λάθος" αφού σε κάνανε κομμάτια.. ενώ εμείς τα καημένα κάνουμε βολές...Δεν είναι skill είναι pure κολοφαρδία meh meh

Να σου δώσω το account μου αν είναι μπας και μου βγάλεις κανα 2 φεγγάρια :urra: :urra:

39Ο κορυφαιος σπαμμερ - Σελίδα 2 Empty Απ: Ο κορυφαιος σπαμμερ Πεμ Σεπ 11 2008, 09:58

Blood Ravens

Blood Ravens
Moderator
Moderator

πες τα ρε warblade αρχίζω να σε συμπαθώ περισσότερο τελικά Razz να υδρίσουμε μια συμμαχία και να μπαίνουν μόνο όσοι δεν μπορούν να βγάλουν φεγγάρι. Οι γκαντέμηδες του σύμπαντος Razz

40Ο κορυφαιος σπαμμερ - Σελίδα 2 Empty Απ: Ο κορυφαιος σπαμμερ Πεμ Σεπ 11 2008, 14:01

Crazyman

Crazyman
Spammer
Spammer

Ο στόλος μου Warblade μεγαλώνει αλλά σε 2ο και 9ο και θα τον στείλω 6ο σε λίγο καιρό μόλις φτάσει τα 300 κομμάτια... για να μην έχω τον άλλο τον πούστη να με χτυπάω και μετά ο πρώτος μου στόχος θα είναι αυτός...

41Ο κορυφαιος σπαμμερ - Σελίδα 2 Empty Απ: Ο κορυφαιος σπαμμερ Πεμ Σεπ 11 2008, 14:41

Yakubu

Yakubu
Administrator
Administrator

o μπιιιπ ειναι λιγο θηριο (δε λεω ονοματα στη γενικη συζητηση μπορει να μπει ο οποιοσδηποτε)

αν κανετε φεγγαρι στους 1,2,3 σας προτεινω να ερθετε εκει εχει καλα κομματια...

https://sfu-ogame.forumgreek.com

42Ο κορυφαιος σπαμμερ - Σελίδα 2 Empty Απ: Ο κορυφαιος σπαμμερ Πεμ Σεπ 11 2008, 14:43

Yakubu

Yakubu
Administrator
Administrator

Blood Ravens έγραψε:πες τα ρε warblade αρχίζω να σε συμπαθώ περισσότερο τελικά Razz να υδρίσουμε μια συμμαχία και να μπαίνουν μόνο όσοι δεν μπορούν να βγάλουν φεγγάρι. Οι γκαντέμηδες του σύμπαντος Razz

και ο αρχηγος σας θα ειναι ο darker απτους H Pigs που εχει κανει 32 βολες και ακομα δεν εχει παρει φεγγαρι?

Αυτος ειναι γκαντεμης οχι εσεις...

https://sfu-ogame.forumgreek.com

43Ο κορυφαιος σπαμμερ - Σελίδα 2 Empty Απ: Ο κορυφαιος σπαμμερ Πεμ Σεπ 11 2008, 18:05

Crazyman

Crazyman
Spammer
Spammer

Yakubu έγραψε:o μπιιιπ ειναι λιγο θηριο (δε λεω ονοματα στη γενικη συζητηση μπορει να μπει ο οποιοσδηποτε)

αν κανετε φεγγαρι στους 1,2,3 σας προτεινω να ερθετε εκει εχει καλα κομματια...

Όσο θηρίο και αν είναι εγώ... τον έχω άχτι! Ήδη έτοιμα 150 Σκάφη, και όταν λέω σκάφη εννοώ Καταδρομικά, Καταδιωκτικά και Θωρυκτά! Θα τον ρίξω στον βαθμολογικό πίνακα ακόμα και αν δεν έχω κέρδος! Τέλος..... :bat: :bat: :bat: Όπως έκανε και αυτός άλλωστε.... :grr:

44Ο κορυφαιος σπαμμερ - Σελίδα 2 Empty Απ: Ο κορυφαιος σπαμμερ Πεμ Σεπ 11 2008, 18:08

Yakubu

Yakubu
Administrator
Administrator

να κοιτας παντα να εχεις κερδος...η στειρα εκδικηση ειναι κακος φιλος...

https://sfu-ogame.forumgreek.com

45Ο κορυφαιος σπαμμερ - Σελίδα 2 Empty Απ: Ο κορυφαιος σπαμμερ Πεμ Σεπ 11 2008, 18:08

Warblade

Warblade
Βομβαρδιστικό
Βομβαρδιστικό

Βάρα καναν αλλο crazy και αστον αυτον για κανα μεγαθυρίο... Πιο ευκολα λυνεται διπλωματικα αυτό παρα με τα οπλα.Στην τελική εσυ τους δίνεισ δικαιώματα αφήνεις παρκαρισμένο τον στόλο σου meh meh

46Ο κορυφαιος σπαμμερ - Σελίδα 2 Empty Απ: Ο κορυφαιος σπαμμερ Πεμ Σεπ 11 2008, 18:49

Crazyman

Crazyman
Spammer
Spammer

Αυτό δε λύνεται διπλωματικά και επίσης δεν είπα με το που θα πάω στον 6ο θα τον χτυπήσω πρώτα θα ταράξω τα νερά του 6ου που χαλάρωσε και μετά θα έρθει και η σειρά του! :bat:

47Ο κορυφαιος σπαμμερ - Σελίδα 2 Empty Απ: Ο κορυφαιος σπαμμερ Πεμ Σεπ 11 2008, 18:50

Yakubu

Yakubu
Administrator
Administrator

φτιαξε και ανακυκλωτες καλου κακου... Razz

https://sfu-ogame.forumgreek.com

48Ο κορυφαιος σπαμμερ - Σελίδα 2 Empty Απ: Ο κορυφαιος σπαμμερ Πεμ Σεπ 11 2008, 19:07

Crazyman

Crazyman
Spammer
Spammer

Χαλαρά να μάσω τα κομμάτια του! Razz

49Ο κορυφαιος σπαμμερ - Σελίδα 2 Empty Απ: Ο κορυφαιος σπαμμερ Πεμ Σεπ 11 2008, 20:12

Blood Ravens

Blood Ravens
Moderator
Moderator

κάτι μου λέει ότι θα γίνεις για άλλη μια φορά ΠΣ

50Ο κορυφαιος σπαμμερ - Σελίδα 2 Empty Απ: Ο κορυφαιος σπαμμερ Παρ Σεπ 12 2008, 18:34

Warblade

Warblade
Βομβαρδιστικό
Βομβαρδιστικό

Κατι μου λεει οτι θα μεγαλωσει λιγο για να ταισει πάλι τον ίδιο....Ανακυκλωτες κανε να μασεις τα κομματια σου Γιαννη :twirl:

Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 3]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης