Special Forces of Universe
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
Special Forces of Universe

Forum των Special Forces Of Universe


Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Αποστολές

+5
Harlequin
jowhn
Yakubu
Crazyman
Blood Ravens
9 απαντήσεις

Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο

Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 5]

1Αποστολές Empty Αποστολές Δευ Δεκ 17 2007, 20:45

Blood Ravens

Blood Ravens
Moderator
Moderator

Εδώ θα βάζουμε τις αναφορές αποστολών όσοι έχετε βάλτε. Λοιπόν πάρτε μία για αρχή είναι η μόνη που δεν έχω σβήσει:
Εντοπίσαμε τα απομεινάρια μιας αρμάδας. οι τεχνικοί πήγαν κατευθείαν στα πιο ανέπαφα σκάφη προσπαθώντας να τα θέσουν ξανά σε λειτουργία.

Τα ακόλουθα σκάφη, αποτελούν πλέον μέρος του στόλου:
Destroyer 4
Μικρό Μεταγωγικό 8
Καταδιωκτικό 1

Εγγραφή από το ημερολόγιο του μηχανοστασίου: Δυστυχώς δεν έχουμε αρκετή χωρητικώτητα για να φέρουμε μαζί μας πίσω, όλα τα σκάφη που εντοπίσαμε.

Εγγραφή από το ημερολόγιο του τμήματος αντικατασκοπείας: Φαίνεται πως αυτό το τμήμα του σύμπαντος είναι ανεξερεύνητο

2Αποστολές Empty Απ: Αποστολές Δευ Δεκ 17 2007, 20:47

Blood Ravens

Blood Ravens
Moderator
Moderator

Panago βάλε άλλα 4 στη συλλογή Very Happy 7 είναι τώρα, δώράκι χριστουγένων santa

3Αποστολές Empty Απ: Αποστολές Τρι Δεκ 18 2007, 09:20

Crazyman

Crazyman
Spammer
Spammer

Η αποστολή εξερεύνησης εντόπισε ένα μικρό αστεροϊδή, από τον οποίο μπορούν να εξορυχθούν κάποιοι πόροι.
Εχεις Κρύσταλλο 64.

Απλά lol!

4Αποστολές Empty Απ: Αποστολές Τρι Δεκ 18 2007, 11:59

Blood Ravens

Blood Ravens
Moderator
Moderator

Σε ένα απομονωμένο αστεροϊδή ανακαλύψαμε κάποιους εύκολα προσβάσιμα πεδία πόρων και εξορύξαμε με επιτυχία μερικούς.
Εχεις Δευτέριο 2.754.

Εγγραφή από το ημερολόγιο του τμήματος αντικατασκοπείας: Φαίνεται πως αυτό το τμήμα του σύμπαντος είναι ανεξερεύνητο
Επίσης lol!

5Αποστολές Empty Απ: Αποστολές Τρι Δεκ 18 2007, 14:47

Crazyman

Crazyman
Spammer
Spammer

Μιλάμε για lol! ; Για δείτε αυτό! alien

Η αποστολή εξερεύνησης κατέλαβε ένα σκάφος-φάντασμα. Δε στάθηκε δυνατό μάθουμε τι απέγινε το πλήρωμα αλλά οι τεχνικοί μπορέσαν και συγκέντρωσαν την αντιύλη που μετέφερε.
Εχεις Αντιύλη 193.

6Αποστολές Empty Απ: Αποστολές Τρι Δεκ 18 2007, 18:29

Blood Ravens

Blood Ravens
Moderator
Moderator

εγώ έχω βρεί 882 afro

7Αποστολές Empty Απ: Αποστολές Τρι Δεκ 18 2007, 19:44

Yakubu

Yakubu
Administrator
Administrator

Τα σήματα δεν ήταν από ξένη οντότητα αλλά από μια μυστική πειρατική βάση! Δεν ήταν έκπληξη για αυτούς η παρουσία μας στον τομέα τους.

τουλάχιστον χθες κέρδισα στο ποκερ Very Happy

https://sfu-ogame.forumgreek.com

8Αποστολές Empty Απ: Αποστολές Τρι Δεκ 18 2007, 19:52

Yakubu

Yakubu
Administrator
Administrator

Η αποστολή εξερεύνησης κατέλαβε ένα σκάφος-φάντασμα. Δε στάθηκε δυνατό μάθουμε τι απέγινε το πλήρωμα αλλά οι τεχνικοί μπορέσαν και συγκέντρωσαν την αντιύλη που μετέφερε.
Εχεις Αντιύλη 181.

https://sfu-ogame.forumgreek.com

9Αποστολές Empty Απ: Αποστολές Τρι Δεκ 18 2007, 21:55

Crazyman

Crazyman
Spammer
Spammer

Η τελευταία εικόνα που λήφθηκε από το στόλο εξερεύνησης, είναι η είσοδος μιας μαύρης τρύπας...

Πάνε τα πλοία μου! Δυστηχώς φίλε Panagos θα πρέπει να δείξεις κατανόηση και για κάποιο χρονικό διάστημα 1-2 ημερών δε θα μπορώ να σου στείλω πόρους γιατί δεν έχω ούτε μεταφορικά! Sad

10Αποστολές Empty Απ: Αποστολές Τετ Δεκ 19 2007, 08:22

Επισκέπτ


Επισκέπτης

12-18 19:46:10 Διοίκηση στόλου Αποτελέσματα εξερεύνησης [3:414:16]
Έπρεπε να αντιμετωπίσουμε μερικούς πειρατές. Ευτυχώς δεν ήταν πολλοί.

lol auto pou mou eferan piso itan 406 anti ili

11Αποστολές Empty Απ: Αποστολές Τετ Δεκ 19 2007, 15:39

Crazyman

Crazyman
Spammer
Spammer

Η αποστολή εξερεύνησης εντόπισε ένα πλανήτη, ο οποίος είναι σχεδόν καταστραμένος, προφανώς από κάποιες πολεμικές συγκρούσεις. Υπάρχουν αρκετά σκάφη που περιφέρονται σε τροχιά. Οι τεχνικοί προσπαθούν να επισκευάσουν μερικά από αυτά. Ίσως μπορέσουμε να αντλήσουμε πληροφορίες για το τί ακριβώς συνέβη.

Τα ακόλουθα σκάφη, αποτελούν πλέον μέρος του στόλου:
Κατασκοπευτικό Στέλεχος 3

Εγγραφή από το ημερολόγιο του μηχανοστασίου: Δυστυχώς δεν έχουμε αρκετή χωρητικώτητα για να φέρουμε μαζί μας πίσω, όλα τα σκάφη που εντοπίσαμε.

12Αποστολές Empty Απ: Αποστολές Τετ Δεκ 19 2007, 19:05

Επισκέπτ


Επισκέπτης

12-19 10:21:10 Διοίκηση στόλου Αποτελέσματα εξερεύνησης [3:414:16]
Η αποστολή εξερεύνησης εντόπισε ένα πλανήτη, ο οποίος είναι σχεδόν καταστραμένος, προφανώς από κάποιες πολεμικές συγκρούσεις. Υπάρχουν αρκετά σκάφη που περιφέρονται σε τροχιά. Οι τεχνικοί προσπαθούν να επισκευάσουν μερικά από αυτά. Ίσως μπορέσουμε να αντλήσουμε πληροφορίες για το τί ακριβώς συνέβη.

Τα ακόλουθα σκάφη, αποτελούν πλέον μέρος του στόλου:
Μικρό Μεταγωγικό 4
Κατασκοπευτικό Στέλεχος 1

Εγγραφή από το ημερολόγιο του μηχανοστασίου: Δυστυχώς δεν έχουμε αρκετή χωρητικότητα για να φέρουμε όλα αυτά τα όμορφα σκάφη μαζί μας πίσω.

fantasou ti ginete ston galaksia mas !!!

13Αποστολές Empty Απ: Αποστολές Πεμ Δεκ 20 2007, 14:01

Yakubu

Yakubu
Administrator
Administrator

Η αποστολή έβγαλε μερικές φαντασμαγορικές φωτογραφίες από ένα σούπερ Νόβα. Τίποτα άλλο δεν επιτεύχθηκε σε αυτή την αποστολή, αλλά τουλάχιστον υπάρχουν πιθανότητες να κερδίσουμε στο φετινό διαγωνισμό "Καλύτερη φωτογραφία του Σύμπαντος"

oi kallitexnikes anisixies mas maranan Suspect

https://sfu-ogame.forumgreek.com

14Αποστολές Empty Απ: Αποστολές Πεμ Δεκ 20 2007, 15:14

Crazyman

Crazyman
Spammer
Spammer

Η ναυαρχίδα της αποστολής συγκρούστηκε με ξένο σκάφος που έκανε άλμα χωρίς προειδοποίηση. Το ξένο σκάφος ανατινάχτηκε και η ζημιά στη ναυαρχίδα ήταν εκτεταμένη. Μόλις ολοκληρωθούν οι απαραίτητες επισκευές, ο στόλος θα ξεκινήσει το ταξίδι της επιστροφής καθώς η αποστολή δε μπορεί να συνεχιστεί κάτω από αυτές τις συνθήκες.

Καλά ποιος του έδωσε το δίπλωμα οδήγησης; Μου λέτε; Mad

15Αποστολές Empty Απ: Αποστολές Πεμ Δεκ 20 2007, 17:32

Crazyman

Crazyman
Spammer
Spammer

12-20 16:26:38 Διοίκηση στόλου Αποτελέσματα εξερεύνησης [2:54:16]

Η ναυαρχίδα της αποστολής συγκρούστηκε με ξένο σκάφος που έκανε άλμα χωρίς προειδοποίηση. Το ξένο σκάφος ανατινάχτηκε και η ζημιά στη ναυαρχίδα ήταν εκτεταμένη. Μόλις ολοκληρωθούν οι απαραίτητες επισκευές, ο στόλος θα ξεκινήσει το ταξίδι της επιστροφής καθώς η αποστολή δε μπορεί να συνεχιστεί κάτω από αυτές τις συνθήκες.

Καλά τι κάνει η τροχαία; Το κερατό μου! Έλεος δεύτερη φορά συνεχόμενη! Δε το πιστεύωωωω...! Evil or Very Mad

16Αποστολές Empty Απ: Αποστολές Πεμ Δεκ 20 2007, 20:14

Blood Ravens

Blood Ravens
Moderator
Moderator

αχαχαχαχαχαχααχαχααχχααχαχαχαχχααχαχ lol!

17Αποστολές Empty Απ: Αποστολές Πεμ Δεκ 20 2007, 20:35

Blood Ravens

Blood Ravens
Moderator
Moderator

Η αποστολή εξερεύνησης εντόπισε ένα αρχαίο κομβόι μεταγωγικών με γεμάτα αμπάρια. Μερικοί από τους πόρους μπορούν να χρησιμοποιηθούν.
Εχεις Μέταλλο 380.052.

Εγγραφή από το ημερολόγιο του τμήματος αντικατασκοπείας: Φαίνεται πως αυτό το τμήμα του σύμπαντος είναι ανεξερεύνητο
όλεεεεε cheers

18Αποστολές Empty Απ: Αποστολές Πεμ Δεκ 20 2007, 23:50

Crazyman

Crazyman
Spammer
Spammer

Η αποστολή σας βρέθηκε σε τομέα σωματιδιακών καταιγίδων. Με αποτέλεσμα να υπερφορτωθούν οι αποθήκες ενέργειας και να καταστραφούν τα περισσότερα κύρια συστήματα των σκαφών. Οι μηχανικοί σας απόφυγαν τα χειρότερα αλλά η αποστολή θα επιστρέψει με μεγάλη καθυστέρηση

Αν αυτό δε λέγεται γκαντεμιά δεν ξέρω πως λέγεται αλλιώς! Μετά από δύο τροχαία ατυχήματα έρχεται καπάκι και μια υπερφόρτωση! Αλλά μαζί με την υπερφόρτωση της μηχανής ήρθε και η δικιά μου υπερφόρτωση! #@$#%$#%@%$#$%@$# Mad

19Αποστολές Empty Απ: Αποστολές Παρ Δεκ 21 2007, 00:20

Blood Ravens

Blood Ravens
Moderator
Moderator

εγώ βρίσκω μιλούνια και ο τρελός άνθρωπος του παθαίνουν λάστιχο τα πλοία lol! ασφάλεια έχεις?? το ξέρεις ότι μπορεί να καταστραφεί τελείως ε? φτάνει σε λίγο θα κατέβουν σε απεργία οι πιλότοι.. ρε συ scratch ο μητσοτάκης είσαι Suspect έλεος είσαι... μαύρες τρύπες, μεθυσμένοι πιρατές ξεφουσκομένα λάστιχα... monkey

20Αποστολές Empty Απ: Αποστολές Παρ Δεκ 21 2007, 01:53

Επισκέπτ


Επισκέπτης

Η αποστολή σας έλαβε σήμα κινδύνου. Ένα μεγάλο μεταγωγικό πιάστηκε στο ισχυρό βαρυτικό πεδίο ενός πλανητοειδούς. Μετά την επιτυχή διάσωση του μεταγωγικού, ο πλοίαρχος ανακοίνωσε χαρούμενα ότι το άτομο που τον έσωσε γίνεται ο αγαπημένος και αποκλειστικός του πελάτης.


re esosa tn marinopoulo kai tha mou dini tsampa frouta gia mia zwh?

21Αποστολές Empty Απ: Αποστολές Παρ Δεκ 21 2007, 07:19

Crazyman

Crazyman
Spammer
Spammer

χαχαοαχοοαχοαχ καλόοοο! Καλά ε τι άλλο θα ακούσουμε από αποστολές;

Και για να απαντήσω και σε σένα φίλε blood δε ξέρω τι παίζει και είμαι τόσο γκαντέμης αλλά κάτι έχω στο μυαλό μου! Ναι έχω ασφάλεια, Υδρόγειος, πάλι καλά! Α, και ξέρω ότι μπορεί να τα χάσω από ένα ατύχημα αλλά και τι να κάνω, να κάθομαι; Ένα παιχνίδι είναι, δεν χάνω ανθρώπινες ζωές (αληθινές) Razz !

Είμαι στην μέση μιας άλλης αποστολής τώρα! Άντε να δούμε τι θα γίνει! alien

22Αποστολές Empty Απ: Αποστολές Παρ Δεκ 21 2007, 12:52

Επισκέπτ


Επισκέπτης

Για άγνωστη αιτία, το άλμα της αποστολής πήγε στραβά. Σχεδόν προσγειώθηκε στην καρδιά ενός ήλιου. Ευτυχώς προσγειώθηκε σε γνωστό σύστημα, αλλά το άλμα επιστροφής θα καθυστερήσει περισσότερο από το αναμενόμενο.

apo pote pidane ta diastimoploia ? ego iksera oti petane re paidia
ta paixnidi auto exei iperexeligmeni texnologia mipas ama to peksoun
sth nasa tha kataferoun na ftiaksoun ena diastimoplio ths prokophs?

23Αποστολές Empty Απ: Αποστολές Παρ Δεκ 21 2007, 13:10

Crazyman

Crazyman
Spammer
Spammer

Μια αποτυχία στον αντιδραστήρα του ηγούμενου σκάφους της αποστολής, παραλίγο να καταστρέψει όλο το στόλο. Ευτυχώς οι μηχανικοί ήταν κάτι παραπάνω από ικανοί και μπόρεσαν να αποφύγουν τα χειρότερα. Οι επισκευές απαίτησαν αρκετό χρόνο και υποχρέωσαν την αποστολή να επιστρέψει χωρίς να έχει επιτύχει τίποτα.

Η γκαντεμιά μου συνεχίζεται και σήμερα! Crying or Very sad

24Αποστολές Empty Απ: Αποστολές Παρ Δεκ 21 2007, 14:41

jowhn

jowhn
Κατασκοπευτικό
Κατασκοπευτικό

Όντως... έχεις δίκιο κάτι πρέπει να μας γκαντεμιάζει γιατί 2 φορές εχασα στόλο από εχθές και στις υπόλοιπες δεν πήρα απολύτως τίποτα...

25Αποστολές Empty Απ: Αποστολές Παρ Δεκ 21 2007, 15:31

Blood Ravens

Blood Ravens
Moderator
Moderator

ΠΡΟΣΟΧΉ ΠΡΟΣΟΧΉ!!! king ανακοιρήτω τον Crazyman τον υπεργκαντέμη των 8 γαλαξίων! είναι επίσιμα ο Μητσοτάκης της συμμαχίας cheers έτσι και σας ευλογήσει τα πλοία κλάφτε τα No

Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 5]

Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης